Німеччина послабила контроль на кордонах із сусідніми країнами

Скасувати всі обмеження на поїздки між Німеччиною, Австрією, Швейцарією і Францією планується 15 червня

СвітЮрій Братюк, 16 травня14050

Німеччина послабила контроль на кордонах з Австрією, Швейцарією, Люксембургом та Францією. Про це 16 травня повідомила «Європейська правда».

Перш за все були зняті деякі обмеження на кордонах Німеччини з Австрією і Швейцарією. Тепер люди можуть без обмежень відвідати партнерів, родичів або взяти участь у важливих сімейних заходах в сусідній країні.

Те ж саме стосується власників житлової нерухомості, мисливських угідь, людей, що доглядають за тваринами, тощо. Водночас туристичні подорожі, поїздки за продуктами або паливом досі заборонені.

З 16 травня, водії можуть перетинати кордон з Люксембургом без необхідності доводити поважну причину. За даними поліції, уздовж кордону знову були відкриті 12 контрольно-пропускних пунктів.

Дещо послаблюються обмеження і на кордоні Німеччини з Францією. Насамперед ідеться про відвідування родичів. Крім того, неодружені пари з двох країн, які живуть окремо, зможуть знову зустрічатися.

Скасувати всі обмеження на поїздки між Німеччиною, Австрією, Швейцарією і Францією планується 15 червня на основі угоди між усіма державами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук