Пам'ятка для виборця

Кривим Рогом (і не тільки) навіяно

БлогиЄвген Кузьменко , 18 листопада 2015 102 1
Євген Кузьменко
Журналіст, працює в проектах "Третє око" і ЦЕНЗОР.НЕТ

Поки виборець не почне чіпко запам'ятовувати, що йому обіцяли і де його потім кинули, - нічого путнього у нас не буде. А якщо і буде путнє, то як у Володимира Володимировича Путіна.

Весь розрахунок цих партійних бонз і місцевих князьків - в тому, що свою пам'ять народ буде як і раніше витрачати на "огірочки, ті шо в оцеті, я біленькім папірцем помітіла". Або на "не забути Івана Сидоровича подякувати за те, що Галю прилаштував". Тому і загальний підхід у них до плебсу такий: хлопці, ви займайтеся своїми справами, а ми будемо дружно крас ... красивим і прекрасним робити наше місто! А потім знову вибори, і вони знову куплять кого хочуть - і все буде стабільно аж до повної дупи.

Тому дайте собі установку: щодня згадувати, за кого точно ви не станете голосувати. Чому. І на кого, навпаки, слід звернути увагу як на перспективного. Кожен день згадувати про це! І вести роз'яснювальну роботу серед інертних друзів і родичів. Щоб вони потім на виборах не спаскудили ваш феномен пробудженої громадянської самосвідомості)).

Погано з пам'яттю? Заведіть блокнотик, записуйте туди, хто і де вас кинув. Особливо з числа політиків, за яких ви проголосували востаннє. Я вас запевняю: до наступних виборів набереться кілька густо списаних сторінок.))

Давайте прикладати зусиль. Виборець повинен бути тренованим обирати. Як спортсмен - кидати молот або забивати голи. Тільки тоді вибори як основа основ демократії мають сенс.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук