Парламент Данії підтримав закон, що дозволить відбирати у біженців цінні речі

СвітАндрій Стець, 26 січня 20167290
Парламент Данії підтримав закон, що дозволить відбирати у біженців цінні речі
фото AFP
Як очікується у 2016 році Данія прийме близько 20 тис. мігрантів

Парламент Данії підтримав суперечливий закон щодо мігрантів, який, зокрема, передбачає конфіскацію цінних речей у біженців, аби оплатити їхнє утримання. Про це повідомляє українська служба ВВС.

Підтримали законопроект 87 депутатів, включаючи представників двох найбільших парламентських фракцій, 27 членів парламенту висловилися проти, один утримався.

Прихильники закону наполягають на тому, що країні необхідно вживати більше заходів, спрямованих на обмеження припливу мігрантів.

Законопроект викликав жорстку критику в самій Данії та інших країнах, коли про нього було оголошено на початку січня.

Водночас, влада країни наполягає на тому, що нові правила лише зрівнюють мігрантів з громадянами країни. Безробітні данці зобов'язані продати свою власність, якщо її вартість перевищує певну суму, для того щоб претендувати на отримання соціальних допомог.

Уряд Данії обговорить і ще одну неоднозначну пропозицію – затримувати возз'єднання сімей біженців і мігрантів, щоб позбавити їх стимулу просити притулку в Данії.

Як очікується  у 2016 році Данія прийме близько 20 тис. мігрантів. Як повідомило данське міністерство інтеграції, це на 5 тис. більше, ніж у минулому році.

Нагадаємо, сьогодні, 26 січня, країни Європейського Союзу попросили Єврокомісію підготувати проект рішення про подовження контролю на національних кордонах через потік біженців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук