Павлюк каже, що має диплом про вищу освіту

Володимир Балита, 30 січня 2012392314
Павлюк каже, що має диплом про вищу освіту
Василь Павлюк

Секретар Львівської міської ради, «свободівець» Василь Павлюк переконує, що має диплом про вищу освіту. Такий лист прийшов на адресу ZAXID.NET від начальника відділу інформаційної політики управління «Секретаріат ради» Ярослави Вовк.

Як зазначено в повідомленні, сучасний склад депутатського корпусу Львівської міської ради - це потужний науково-інтелектуальний ресурс міста. Серед обранців – три доктори історичних, технічних і економічних наук, 6 кандидатів економічних, історичних і політичних наук, випускники престижних європейських вишів, дипломати, кавалери орденів, член-кореспондент, автори винаходів, заслужений лікар України та ін.

«Дуже важливо використовувати якісний склад депутатського корпусу у вирішенні важливих проблем львівської громади, радитись для користі міста», – зазначив Василь Павлюк.

Окрім цього, секретар ради зазначив, що з величезним здивуванням прочитав в інтернеті неправдиву інформацію про свою освіту з коментарем начальника відділу кадрів Львівської міської ради Галини Бордун. «Офіційно заявляю, що усе сказане чиновником є цілковитою неправдою, подаю диплом вишу, який закінчив у 2011 році. Зараз навчаюся в магістратурі у цьому ж виші», – наголосив секретар Львівської міської ради Василь Павлюк.

Нагадаємо, Василь Павлюк вдруге обраний депутатом Львівської міської ради по мажоритарному окрузі №13 і в 2010 році був обраний секретарем Львівської міської ради.

Однак зазначимо, що на офіційному сайті Центральної виборчої комісії, за результатами виборів 2010 року зазначено, що Василь Павлюк має вищу освіту, а в дипломі чітко вказано, що вищу освіту Павлюк здобув в 2011 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 14

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук