Під Сумами стався викид токсичної речовини, людей закликають не виходити з дому

Перевищена концентрація одоранту викликає подразнення шкіри і очей, головний біль, нудоту

Поблизу села Ганнівка, що неподалік Сум, стався викид одоранту, який у високій концентрації є токсичним. Про це повідомив заступник сумського міського голови Олександр Журба.

«В ніч на 20 липня сумчани скаржилися на неприємний запах у місті. За попередньою інформацією, біля села Ганнівка стався викид одоранту - речовини, яку додають до природного газу, який є токсичною речовиною 2 класу небезпеки з характерним запахом», – повідомив Журба.

За його словами, навіть мінімально перевищена концентрація одоранту викликає подразнення шкіри і очей, головний біль, нудоту, а також уповільнення дихання.

Він звернувся до місцевих жителів із проханням закрити вікна, зволожувати повітря в приміщенні, а в разі погіршення самопочуття – звертатися за допомогою до лікаря.

У ДСНС викид токсичної речовини поки не прокоментували.

Одоранти – це речовини, що інтенсивно пахнуть, або їх комбінації, які додаються до природного газу. Речовина додається виключно в малих концентраціях з метою надати специфічний (неприємний) застережливий запах. Це робиться, щоб полегшити виявлення витоку газу, коли рівень його концентрації не досягне нижньої межі вибуховості.

Це, у свою чергу, дає можливість будь-якій людині виявити витік палива при його концентрації близько 1% від всього об'єму приміщення. Це забезпечує запас часу для того, щоб запобігти негативним наслідкам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук