Питання щодо вибуху

В що можна повірити?

БлогиОлександр Клочан , 2 вересня 2015 194 2

Намагаюсь зрозуміти що відбулось з вибухом. Маю мільйон питань, може хто пояснить? А саме:

1. Чому під ВР в день, коли приймались зашкварно сумнівні поправки до конституції(!), що не сприймаються суспільством, в час пікового протистояння на боці силовиків опинились не беркутівці, чи якісь профі спецназівці (що зараз отримали зарплату від влади в 20 000 грн), а примусово мобілізовані діти-строковики? Беркута курей пасуть?

2. Чому опоблок, який ніколи ні за що не голосує, і в раду не ходить - тут раптом дружно і організовано проголосував?

3. Як так виходить у Авакова, що він блискавично, буквально в кілька хвилин, розкрив лише три справи за всю свою кар'єру міністра? Справу Білого, справу вбивць Бузини, і справу про суперпродуману багатоходівку Свободи? А все інше дається надтяжко, просто неможливо тяжко...

4. Скажіть, справді Тягнибок такий тупий, щоб всією багатотисячною партією, яка за Україну клала й кладе голову всюди, де можливо, прийти на мітинг, дістати сотні партійних прапорів, і на фоні сотень відокамер, свідомо організувати на партійному рівні кидок бойової гранати? Ви мені скажіть - ви, ті хто звинувачує всю Свободу і Тягнибока що, справді вірите, шо він аж такий придурок? Ви серйозно??? Навіть після його заяв, що партія не причетна до гранати? Може б Аваков його протестував на детекторі брехні? А може б він і себе б якось протестував на питання - "йа абвіняю ґаспадіна Тяґнібока і Свабоду..." - я би хотів подивитися дуже на результати брехометра під час цієї полум'яної промови... Ви дійсно вірите, що такий ворог для Авакова і Порошенка, як Тягнибок міг вбити строковиків і свідомо викотити на блюдечку таку ідеальну відволікаловку від прийнятих поправок до конституції? Бо чи багато з Вас в цей день після гранати взагалі згадало про закон, який помахав нам ручкою з Донбасом і наробив ще багато речей, на які б ви нізащо не погодились?

5. І якось так оперативненько саме собою швиденько підготувалось відеозвернення різних бійців АТО, про те, що ми тут чубимось, а вони воюють... За кілька годин буквально... А такий текст вилизаний, різними мовами... А раніше, я якось весь час від вояків чув лише, що вони вкрай незадоволені тим, що відбувається в Києві з владою..., а тут все виявляється навпаки, вони просять не чіпати її і навіть не протестувати проти неї і закону, що віддає на шару те, за що вони зараз там взагалі гинуть.

6. І гуйло враз перестав стріляти вперше за півтора роки... Тиша... Йому сподобався цей закон, бардак і трупи?

7. Ну чому ж так ідеально з точки зору кінцевого результату все склалось для Авакова, Порошенка, Яценюка, Гройсмана, Ахметова, Медведчука, Бойка і т д? Ні, вони звичайно кричать ґвалт!, людей вбивають! Та через пару днів все уляжеться, сухожилля затягнуться, а Донбас вже тютю... І децентралізація якась відцентрована, і бойовики вже не бойовики... Бо поправки до конституції прийняті. І Свобода в ауті перед виборами. Ну просто клас, краще не придумаєш! Багатоходівочка якась продумана... І пропхнули закони, і прибили незгідних патріотів, що розісрались з невиданною силою до цього...

П.С. Я багато кого підозрюю в цій провокації. Повірю в те, що це руки гуйла. Бо його руки в принципі кругом. Повірю в те, що це руки пороха..., я тис йому руку ще на Памаранчевій революції, цю загребучу руку, що в екстазі ледь не зламала мені пальці. І бачив його очі, які йдуть до мети через все і не зупиняються ні перед чим.

Найбільше мабуть повірю в те, що хлопець, який кинув гранату, може й не провокатор від гуйла чи авакова, а просто злетівший з петель патріот, в якого зашкварило мізки..., якому потрібне лікування. Бо нам бляха всім потрібне вже лікування! Хіба ні? Бо якби в країні робились реформи - ніхто б не був таким злим на владу. Чомусь до Саакашвілі наприклад зовсім інша реакція у людей, правда? От віриться декому більше якось... Але вибачте, мені не віриться, що Тягнибок виявився таким придурком, щоб організувати на партійному рівні під своїми прапорами на камери цинічну бійню з застосуванням бойової гранати, щоб вбити ні в чому не винних молодих строковиків... Причому професійну провокацію, з прив'язуванням димовухи до гранати...

Я знаю багато свободівців. Багатьох пізнав на майдані. Це був момент істини! Момент, коли ти напевно собі кажеш - цій людині я довірив би своє життя. Ця людина покладе голову за побратима і не зрадить. Якщо ви не були на майдані на передку - то тоді помовчте, коментатори. Якщо ви думаєте, що всі свободівці, це безмовні маріонетки, що зроблять все, що скаже Тягнибок по щєлчку і мовчки, і навіть гуртом підготують вбивство побратимів з фронту, то мені лишається вам поспівчувати лише... Вам може не подобатись їх радикалізм до мовних питань, вам взагалі може не подобатись в них все, бо майже всі ви - справді з геть іншого тіста. Та якщо ви думаєте, що серед тисяч партійців не знайдеться й навіть одної порядної людини, яка б не сказала Тягнибоку - ти здурів? Хочеш вбити наших строковиків під радою? під нашими прапорами!? Примотавши димовуху до гранати...? Чи хоча би просто вибігти на загал і заволати - Свободівці сьогодні вб'ють невинних людей!!!... Якщо ви вірите, що там нема жодної порядної людини то... Мені більше нема що вам казати.

А поганці, зрадники, недалекі чи недолугі люди - вони були є і будуть кругом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук