При обласній раді створили громадську раду «Студентський парламент Львівщини»

СуспільствоОрися Шиян, 4 листопада 20153910

На останньому засіданні сесії Львівська обласна рада шостого скликання створила громадську раду «Студентський парламент Львівщини».

Попередньо зі студентами та керівництвом вишів Львівщини провели наради, на яких обговорили основні моменти діяльності студентського парламенту, повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Громадська рада «Студентський парламент Львівщини» є консультативно-дорадчим органом, який сприятиме участі студентства у формуванні та реалізації молодіжної політики.

Студенти у парламенті представлятимуть свої навчальні заклади за квотами: по п’ять представників від вишів з чисельністю понад п’ять тисяч студентів та по три – від вишів з кількістю меншою ніж п’ять тисяч студентів. Представляти студентство в громадській раді можуть і аспіранти. 

Депутатам нового скликання рекомендовано взяти по одному із представників громадської ради в якості помічника-консультанта на громадських засадах.

Основними завданнями громадської ради буде участь молоді в управлінні місцевими справами, громадський контроль за діяльністю обласної ради, лобіювання студентських питань та реалізація молодіжної політики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук