Про прес-конференцію Президента України

Вчорашній виступ не був найяскравішим, але він і не був провальним

БлогиВіталій Бала , 15 січня 2016 396
Віталій Бала
Агентство моделювання ситуацій

Практично дуже важко почути чи прочитати позитивні оцінки проведеній прес-конференції, що свідчить про початок етапу прискіпливої уваги до діяльності Президента України з боку політиків, експертів, журналістів і пересічних громадян країни.

Глава уряду Арсені Яценюк вже перестав бути громовідводом для Президента Петра Порошенка від негативної критики і оцінок діяльності влади. Фактично рівень недовіри до глави уряду досяг межі, коли на нього і його діяльність вже не звертають увагу і "ігнорують" або відверто насміхаються. Цей факт "ігнорування" і "несприйняття" прем'єр-міністра і став причиною пошуку іншого винуватця за всі проблеми, які є в Україні.

Тому, мені важко погодитись із загальною негативною оцінкою проведеної прес-конференції. Так, всі звикли до вдалих виступів Порошенка, а вчорашній виступ не був найяскравішим, але він і не був провальним, як багато хто вважає. На мою думку, варто акцентувати увагу на відсутності пропозиції стратегічного порядку денного для України. І в майбутньому, тим, хто відповідає за такі виступи і готує їх, необхідно розуміти, що виступи глави держави мають бути за змістом стратегічними орієнтирами для розвитку країни.

Петро Порошенко і його команда тепер мають усвідомити, що не вирішуючи питання зміни глави уряду, який не сприймається суспільством, вся критика за соціально-економічний стан дуже скоро буде адресована саме Президенту України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук