Про уряд України

Говорять про все, окрім реальних дій, які потрібно робити вже навіть не сьогодні, а ще вчора

БлогиВіталій Бала , 28 січня 2016 273 1
Віталій Бала
Агентство моделювання ситуацій

Вже всім очевидно, що діючий уряд не справився із головним завданням, що стоїть сьогодні перед Україною. Це, не проведення реформ навіть, а вирішення питання, якою має бути країна, яке стратегічне бачення її майбутнього. Рефлекторні дії, спонтанність призводять до погіршення загальної соціально-економічної ситуації. Необхідно зосереджуватись не на вирішенні наслідків, а саме причин, що спричинили ці наслідки. Зараз всі політики обговорюють майбутні зміни в уряді, кого на кого "замінять", зайняті пошуком кандидатів на виліт і їх наступників. Рідко, але піднімають питання відставки глави уряду. Вже заявили і про нову коаліційну угоду. Тобто, говорять про все, окрім реальних дій, які потрібно робити вже навіть не сьогодні, а ще вчора.

На мою думку, необхідно зробити наступні кроки:

1. Заслухати реальний звіт уряду і дати об'єктивну оцінку кожному міністру, не звертаючи увагу на політичну доцільність.

2. Коаліції, якщо вона спроможна, розробити порядок денний для країни на 2016 рік.

3. Для виконання завдань порядку денного, бажано розписати по пунктам, датам програму дій майбутнього уряду.

4. Саме під цю програму дій і мають бути підібрані кандидати на посади в уряд, які спроможні виконати цю програму дій уряду, щоб порядок денний для країни був втілений в життя.

5. Напевно не потрібно писати знову понад 60 реформ, а зосередитись на тих напрямках, які дадуть можливість країні "вижити". Це стосується питання війни, економічної і фінансової кризи.

Також, необхідно зробити реальне реформування:

- Верховної Ради

- Кабміну

- ГПУ

- МВС

- СБУ

- Міністерства оборони

- Судової системи

От тоді, ми зможемо отримати систему управління країною, яка буде здатна вирішувати проблеми, яких буде чимало і в наступному 2017 році. Але, це вже не будуть проблеми пов'язані з виживанням і збереженням країни.

P.S. Розумію, що нинішні політики цього не зроблять, на жаль, тому тільки перевибори, за новим законом, до того часу поки в політику не прийде більшість інших, в широкому сенсі цього слова.

P.P.S.Час вже громадянам брати на себе відповідальність за тих, кого обираємо, бо вони на це виявляється не здатні...

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук