Про склад та якість хліба розповідають технологи з виробництва

Суспільствореклама, 25 листопада 2016, 10:00 4436 1

Чим відрізняються сорти випічки та як обрати найякіснішу – про це технологи першого і п’ятого львівських хлібозаводів «Концерну Хлібпром» розповідають просто біля поличок із хлібом.

«Дякую пану технологу, що пояснив, як правильно вибирати випічку. Вона не має бути така пухка, як вата. Хліб має бути по структурі трохи збитий. Ну і склад, звичайно. Мають бути тільки натуральні інгредієнти», – сказала покупець Настя.

Незнайомих складників хліба на упакуванні бути не повинно, наголошує експерт.

«Коли ви купуєте пакований хліб, як і на кожному продукті, є складники. На першому місці завжди стоїть борошно, з якого зроблений хліб. Якщо натуральний хліб, ви там побачите – воду питну, дріжджі, сіль і все. От це самий натуральний хліб», – розповів головний технолог з інновацій ПАТ «Концерн Хлібпром» Валентин Мельниченко.

Власні опитування львів’ян «Концерн Хлібпром» проводить постійно.

«Людей цікавлять питання, як обрати якісний хліб. Як відрізнити фірмовий хліб, заводський від підробки, який хліб корисніший. Потрібно, щоб споживачі дійсно знали всю інформацію з перших вуст», – зазначив керівник управління маркетингу ПАТ «Концерн Хлібпром» Ігор Яницький.

Таку ініціативу виробника підтримала мережа магазинів «Близенько».

«Хлібна хата» нам, звичайно, може забезпечити якісний продукт. Насамперед, хліб має бути свіжим і, безперечно, наш клієнт хоче бачити великий асортимент. Отже, він має мати змогу вибрати. А ми, зі свого боку, забезпечуємо довіру до бренду», – сказала PR мережі магазинів «Близенько» Олеся Садова.

На наступну зустріч із технологом, «Хлібна хата» запрошує 29 та 30 листопада у магазин «Близенько» на Володимира Великого, 1 з 16 до 19 години.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук