Програма – недоступна: Кошулинський так і не оприлюднив своєї передвиборчої стратегії

СуспільствоОЛ, 13 листопада 2015, 18:29 970 1

Якщо довго шукати програму кандидата в мери Львова від ВО «Свобода» Руслана Кошулинського, можна побачити «квадрат Малевича». Користувачі соцмереж відсутність доступної для виборця стратегії кандидата перетворили на мем.

«Я самостійно працював над програмою. Мені достатньо фаховості, управляючи у Верховній Раді, самостійно знаючи місто Львів, достатньо фаховості, щоб написати цю програму», – заявив Руслан Кошулинський на дебатах з Андрієм Садовим.

Та виглядає на те, що лише самому Руслану Кошулинському відомо, чим він хоче займатись на посаді міського голови.

«На словах він каже, що програма у нього є, та ми не отримали жодного документа», – зазначила керівник Комітету виборців України у Львівській області Соломія Саврук.

Натомість у штабі кандидата його програму радять шукати на сайті партії.

«Думаю, що вона є навіть на сайті Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Він її сам писав, сам готував, то вам краще його знайти. Що я можу сказати по його програмі? Я вам про свою програму можу розказати. Я не бачив її у брошурі, але, можливо, вона і є», – зазначив керівник міського виборчого штабу ВО «Свобода» Адріян Гутник.

У штабі опонента «свободівця» – міського голови Андрія Садового – такої практики не розуміють.

«Навіть кандидат в депутати сільської чи селищної ради, завжди спілкуючись з громадою, представляє їм якийсь план дій. До прикладу, міський голова Андрій Садовий кандидує, має програму розвитку «Львів-2020», де описані усі сфери міського життя», – зазначив представник штабу Андрія Садового Андрій Шевців.

Львів'яни також впевнені: назвався кандидатом, то мусиш показати, що пропонуєш людям.

«Однозначно, що має мати. А з чим він іде до виборців? Тільки зі своїм обличчям красивим. Ні, звичайно, має бути програма... Програма мусить бути для того, щоби було зрозуміло, чим ця людина п5 років хоче займатися, що вона обіцяє. Не потім вже, а зараз і порівняти», – кажуть люди на вулицях міста.

Щоправда, з чим йти до людей  на совісті самих кандидатів. Законодавство не зобов'язує їх друкувати свої програми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук