"Наша Україна" побачила справжні наміри БЮТ

4 листопада 20083080

“Нарешті представник БЮТ Портнов сказав правду про реальні настрої своєї політичної сили і її лідера. Слова Портнова про співпрацю з ПР і Медведчуком, на жаль, підтвердили нашу версію про те, що вереснева “комбінація” і подальший розвиток подій в Україні - спланована акція Кремля з розрахунком на дестабілізацію ситуації в країні”. Про сказала народний депутат України Ксенія Ляпіна, коментуючи заяви депутата БЮТ Андрія Портнова щодо співпраці БЮТ з ПР і Медведчуком, - повідомляє прес-служба НСНУ.

Нагадаємо, в інтерв’ю газеті “Дело” Андрій Портнов, коментуючи слова Андрія Клюєва з ПР про можливість коаліції з БЮТ, заявив, що для БЮТ набагато приємніше співпрацювати з ПР, ніж з “Нашою Україною”. Також Портнов підтвердив співпрацю БЮТ з Медведчуком і зауважив, що “роль Медведчука в розвитку держави, без сумніву, дуже істотна”.

Ляпіна назвала визнання Портнова “феноменальним”. “Фактично він визнав все: і те, що проект Конституції від БЮТ консультувався з Медведчуком, і те, що вересневий переворот також є результатом і наслідком “консультацій” з Медведчуком”, - зауважила народний депутат.

Вона назвала Портнова “не такою емоційною людиною, щоб робити заяви, які фактично перекреслюють слова Тимошенко про відсутність співпраці з Медведчуком”. “Він не міг це сказати емоційно, - переконана Ляпіна, - це був тверезий розрахунок”.

На думку Ксенії Ляпіної, “Портнов намагається підвести Тимошенко до висновку, що в неї немає іншого виходу, як утворювати коаліцію з ПР, оскільки про консультації її політичної сили з Медведчуком визнано публічно і відкрито”.

“В мене запитання лише до наших колег по фракції Тарасюка, Стретовича та ін., - зауважила депутат, - чи це заради консультацій з Медведчуком вони намагаються розвалити фракцію”. “Якщо вони хочуть заради контактів із Медведчуком принести в жертву всі національно-демократичні ідеї, то не можна після цього називатись демократами”, - наголосила Ляпіна.

“Я не знаю, що після такого зізнання будуть робити націонал-демократи з БЮТ, - сказала народний депутат, - як вони після таких визнань будуть почуватися, перебуваючи в лавах БЮТ”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук