РНБО розглянула додаткові заходи щодо запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС

Президент на засіданні РНБО

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) розглядає виконання плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

Про це повідомляє офіційний сайт президента України.

Президент нагадав, що Європейська Комісія до кінця 2015 року повинна узагальнити результати виконання Україною критеріїв плану і підготувати відповідну доповідь. Низка вимог Єврокомісії стосується питань національної безпеки.

Зокрема, РНБО планує обговорити схему інтегрованого управління кордонами. Насамперед, йдеться про обмін базами даних між правоохоронними органами і доступ до них, а також доступ до баз Інтерполу із забезпеченням їх технічної сумісності і можливості використання в режимі віддаленого доступу.

«Необхідно обговорити, як у пунктах пропуску через державний кордон ввести спільне патрулювання і здійснення спільних перевірок з нашими європейськими партнерами», - сказав Порошенко.

Він нагадав, що вже є позитивний досвід на придністровській ділянці українсько-молдовського кордону.

«Все це повинно вилитися в рішення «Про додаткові заходи щодо запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС», де передбачено десятки оперативних завдань для ключових міністерств і відомств, від яких залежить виконання плану. Насамперед, йдеться про МВС та МЗС», - зазначив президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук