Росія відкинула вимогу Ради Європи скасувати заборону Меджлісу

СуспільствоАндрій Стець, 5 травня 20174790
Росія відкинула вимогу Ради Європи скасувати заборону Меджлісу
РФ офіційно відмовилася виконувати рішення Ради Європи щодо Криму

МЗС Росії відкинуло вимогу Комітету міністрів Ради Європи скасувати заборону Меджлісу кримськотатарського народу. Зокрема, офіційна реакція РФ на заклик Комітету міністрів РЄ переглянути заборону Меджлісу і щодо констатації погіршення становища з правами людини в окупованому Криму і Севастополі, розміщена на сайті МЗС РФ.

«Російська Федерація не вважає себе пов'язаною з зазначеним рішенням Комітету міністрів і не вважає правомірним його використання українською стороною в її подальших пропагандистських побудовах. Для нас вони в силу свого неконсенсусного характеру політично і юридично нікчемні. Зі свого боку внесли на обговорення проекти рішень КМРЄ про підтримку Мінського процесу та про порушення прав людини в Україні. Розраховуємо на їх предметне обговорення на найближчому засіданні Комітету», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 3 травня Комітет міністрів Ради Європи засудив незаконну заборону Меджлісу кримськотатарського народу і акцентував увагу на систематичному порушенні прав людини на півострові.

У документі РЄ містилася чітка вимога до Росії вжити всіх заходів для забезпечення прав людини в Криму, включаючи перегляд судової заборони Меджлісу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук