Окупаційна влада Криму не має наміру скасовувати заборону Меджлісу попри рішення суду ООН

У 2016 року влада окупованого Криму визнала Меджліс «екстремістською організацією» і заборонила його діяльність

Окупаційна «влада» Криму не буде переглядати рішення про заборону Меджлісу кримськотатарського народу. Про це заявив «голова комітету у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян» Заур Смирнов, пишуть «РИА Новости».

За його словами, Меджліс був заборонений «через екстремістську діяльність», тому рішення суду «переглядатися не буде». Смирнов додав, що Меджліс «дискредитований своїми лідерами, які зайняли ворожу позицію щодо кримчан».

За словами представника окупаційної «влади», кримські татари можуть створювати інші організації для захисту своїх інтересів. Він заявив, що таких у Криму «більше десяти», і що кримські татари «активно інтегрувалися в соціально-політичний простір РФ» і «не потребують сумнівного заступництва ззовні».

Як відомо, 19 квітня Міжнародний суд ООН відмовив Україні в тимчасових заходах проти Росії за Конвенцією щодо боротьби з фінансуванням тероризму. При цьому суд в Гаазі погодився запровадити заходи за позовом України проти Росії для захисту національних меншин в окупованому Криму.

Суд зобов'язав РФ утриматися від обмежень кримських татар на представництво своїх інтересів (йдеться зокрема про необхідність забезпечити діяльність Меджлісу), а також відновити освітній процес українською мовою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук