«Самопоміч» оголосила своїх кандидатів на мажоритарні округи у Львові

Партію представлятимуть чинна народна депутатка, двоє депутатів Львівської міськради і заступник мера Львова

Партія «Самопоміч» презентувала своїх кандидатів по чотирьох мажоритарних округах Львова на дочасних виборах до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня. Про це 5 червня повідомили на сайті партії.

У виборчому окрузі №115 до Верховної Ради балотуватиметься чинний заступник міського голови Львова з питань розвитку 32-річний Андрій Москаленко.

Андрій Москаленко балотуватиметься у 115-му виборчому окрузі (фото з Facebook)

У виборчому окрузі №116 «Самопоміч» представлятиме чинна народна депутатка 52-річна Ірина Подоляк, яка уже перемагала на цьому ж окрузі на парламентських виборах 2014 року.

Ірина Подоляк вдруге балотуватиметься до Верховної Ради у 116-му виборчому окрузі (фото з сайту «Самопомочі»)

У виборчому окрузі №117 балотуватиметься керівник міського осередку «Самопомочі» і депутат Львівської міської ради 30-річний Андрій Шевців.'

Андрій Шевців балотуватиметься у 117-му виборчому окрузі (фото прес-служби «Самопомочі»)

У виборчому окрузі №118 «Самопоміч» представлятиме ще один нинішній депутат Львівської міськради 45-річний військовий лікар Тарас Кльофа. Він є лікарем-урологом вищої категорії, заслуженим лікарем України та полковником Збройних сил України.

Тарас Кльофа балотуватиметься у 118-му виборчому окрузі (фото прес-служби «Самопомочі»)

Тарас Кльофа є заступником начальника військово-медичного клінічного центру Західного регіону з медичної частини. У 2004 році був у складі українського миротворчого контингенту ООН в Іраку. У 2016 році перебував на Сході України як хірург 66-го військово-мобільного госпіталю у м. Покровськ Донецької області.

«Наша пропозиція до всіх демократичних сил — це об’єднати зусилля та виставити єдиний список кандидатів на мажоритарних округах. Не потрібно боротись одне з одним, а об’єднуватись, щоб згодом спільно працювати у парламенті», — процитувала прес-служба «Самопомочі» лідера партії Андрія Садового.

Окрім того, «Самопоміч» представила кандидатів на мажоритарні округи в інших регіонах України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук