«Самопоміч» відкрила списки кандидатів на місцеві вибори

СуспільствоАК, 5 серпня 201559602
«Самопоміч» відкрила списки кандидатів на місцеві вибори
фото 24
Представники «Самопомочі» на прес-конференції у Києві 5 серпня 2015 року

«Самопоміч» має намір взяти участь у місцевих виборах в усіх областях України, а прізвища усіх потенційних кандидатів від цієї партії будуть оприлюднені для громадського обговорення ще до моменту офіційної реєстрації. Про це 5 серпня заявив заступник голови парламентської фракції «Самопомочі» Олег Лаврик.

«У тих містах, де в нас є сильні команди, у тих містах, де команди готові брати на себе відповідальність за розвиток громади, у тих містах «Самопоміч» однозначно буде висувати своїх представників», – сказав Лаврик.

На офіційному сайті партії уже опубліковані попередні списки кандидатів від «Самопомочі» до місцевих рад. За словами нардепа Єгора Соболєва, ці списки не остаточні і можуть бути змінені, якщо у когось із кандидатів компроментуюче минуле.

«Самопоміч» заздалегідь відкриває імена людей, які планують йти від нас на місцеві вибори – для того, щоб ви їх оцінили, – написав Соболєв у Facebook. – Зробіть це, будь ласка, ДО висунення. Якщо, не дай Боже, серед них є перевертні, які пов'язані з корупцією чи корупціонерами, дайте нам знати якомога швидше».

За словами Олега Лаврика, при формуванні списків кандидатів у депутати місцевих рад «Самопоміч» відмовиться від людей, що були причетні до діяльності Партії Регіонів, КПУ, або ж мали проблеми з законом.

«Ми не включатимемо у партійні списки людей, які мали дотичність до Партії Регіонів чи Комуністичної партії, які мають проблеми із законом, або причетні до корупції, – сказав Олег Лаврик. – Крім того, ми не включаємо в списки людей, які вже хоч раз у якійсь каденції були депутатами районних, міських або обласних рад».

«Оприлюднюючи прізвища людей, яких «Самопоміч» має намір підтримати на виборах, ми з одного боку ще раз демонструємо принципи відкритості, які є для нас фундаментальними, з іншого – закликаємо громади перевірити, чи запропоновані кандидати відповідають принципам «Самопомочі», – додав Олег Лаврик.

Варто зауважити, що на парламентських виборах 2014 року «Самопоміч» також оприлюднила повний попередній список своїх кандидатів у народні депутати, хоча це і не передбачено виборчим законодавством.

Окрім того, 5 липня лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий заявив, що партія висуватиме власного кандидата на міського голову Києва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук