Санкції Євросоюзу проти Росії продовжено

Це рішення було прийнято у зв'язку з відсутністю прогресу у виконанні РФ Мінських угод.

СуспільствоЮрій Братюк, 29 грудня 20182660

В суботу, 29 грудня, рішення Ради Євросоюзу про продовження санкцій проти Росії за анексію Криму і агресію щодо України на Донбасі офіційно набуло чинності.

Це рішення Радою ЄС одноголосно було прийнято 21 грудня 2018 у зв'язку з відсутністю прогресу у виконанні РФ Мінських угод. Вже 28 грудня рішення було опубліковано в офіційному журналі Євросоюзу. Варто зазначити, що економічні санкції ЄС проти Росії, які продовжені на півроку, включають, зокрема, обмеження для п'яти держбанків РФ доступу на первинний і вторинний ринок капіталу ЄС. Також санкції торкнуться і дочірніх структур цих банків. Крім того, у списку санкцій три великих енергокомпанії Росії і три оборонні фірми.

Обмеження включають заборону на торгівлю зброєю - як імпорт, так і експорт - і заборону на поставки в РФ товарів подвійного призначення для потреб Збройних сил РФ. На період санкцій для Росії обмежений доступ також до стратегічних технологій і послуг в області видобутку нафти. Нагадаємо, що , санкції Євросоюзу проти Росії діють з 2014 року і щоразу вони продовжуються на півроку. Для пом'якшення або зняття санкцій ЄС вимагає від Росії припинення ескалації конфлікту на Донбасі і припинення анексії Криму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук