Сейм Латвії заборонив використовувати тварин у цирку

СвітАндрій Стець, 15 червня 20172340
Латвійський cейм заборонив використовувати для участі у циркових виставах диких тварин

Латвійський cейм затвердив поправки, які забороняють використовувати для участі у циркових виставах диких тварин. Про це повідомляє латвійське видання Delfi.

Сейм у остаточному читанні затвердив поправки, які забороняють використовувати в циркових виставах диких тварин, хоча відповідальна комісія раніше схвалила інше формулювання.

Розглядаючи зміни в законі про захист тварин в остаточному читанні, парламент більшістю голосів не підтримав пропозицію народногосподарської комісії дозволити використовувати в цирку тварин із спеціально складеного списку.

Таким чином, сейм не став міняти схвалену в першому читанні редакцію поправок, які забороняють використовувати в цирку будь-яких диких тварин, у тому числі тих, що народилися в неволі.

Як повідомляв ZAXID.NET, в лютому цього року Антимонопольний комітет України (АМКУ) зобов’язав виконком Львівської міськради скасувати заборону на діяльність пересувних цирків у Львові, яка діє з липня 2016 року. Необхідність прийняття цього рішення львівські чиновники пояснили тим, що у мобільних цирках жорстоко поводяться із тваринами. Однак Антимонопольний комітет вказав, що органи місцевого самоврядування не мають повноважень забороняти діяльність цирків, а циркова діяльність не обмежується лише виставами з тваринами і передбачає також показ фокусів, пантомім та еквілібристику.

7 квітня львівська мерія відмовилася виконувати припис АМКУ і скасовувати цю заборону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук