Сьогодні львів’ян розважатимуть «Йорий Клоц» та «Гуцул Каліпсо»

25 червня 201211330
Сьогодні львів’ян розважатимуть «Йорий Клоц» та «Гуцул Каліпсо»
фото musicsclub.com
"Йорий Клоц"

25 червня етнодень продовжить масштабний мистецький фестиваль «FаnARTia.ФанАРТія», який відбувається у Львові в офіційній фан-зоні чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Сьогодні українські гурти презентуватимуть різноманітність інтерпретацій фольку у своїх нових творах, а «Гич Оркестр» заспіває пісню, присвячену Євро-2012 у Львові, повідомили організатори.

 Із 19:00 на головній сцені виступатимуть формація хлопства ліхого «Йорий Клоц»,  делікатно-екстравагантний «Гич Оркестр», буковинські подвижники гуцул-хопу  «Гуцул Каліпсо» та мелодійна і лірична «AtmAsfera».

 «Йорий Клоц» творитиме на сцені «Непросте дійство», що торкатиметься глибин української містики та співатиме пісні із нової програми. «Гич Оркестр», окрім цілої купи нових пісень, створених вже після «Прокидання на «Флюгерах Львова», буде презентувати пісню «З пшияздем!», яку можна сприймати як неофіційний гімн «Євро 2012» у Львові. «Гуцул Каліпсо» буде грати оновлену програму з презентацією нової пісні «Най Бог бороне!», яку теж можна тлумачити в контексті Єврочемпіонату. «AtmAsfera» гратиме як добре знані твори, так і композиції з останнього альбому «Internal»», - йдеться в повідомленні «FаnARTia».

Наступного дня, 26 червня на джазово-блюзовому дні фестивалю гратимуть польські зірки джазу «Jarek Smietana Band» та львівський «ShockolaD» у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», «Open Blues Band» та  «Dzyga Jazz Quintet».

Вхід на фестиваль 25 та 26 червня – безкоштовний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук