Спецназ поліції КОРД буде повністю сформовано до жовтня 2017 року

35 бійців КОРД посилять поліцію в Одеській і Житомирській областях

У п’ятницю, 2 вересня, 35 бійців підрозділу спеціального призначення Корпуси оперативно-раптового дії (КОРД) отримали сертифікати про закінчення курсу підготовки. Вони будуть служити у Житомирській і Одеській областях. Про це повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

Всі бійці пройшли навчання за програмою американської тактичної підготовки поліцейських груп спецпризначення SWAT. Завданнями бійців КОРДу стане звільнення заручників і здійснення силової підтримки інших підрозділів поліції, а в разі потреби бійці братимуть участь в антитерористичній операції.

За інформацією міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, на сьогодні загалом налічується 140 сертифікованих бійців КОРД.

Планується, що наступними, де з’являться спецпідрозділи поліції, стануть Донецька та Рівненська області.

Арсен Аваков також заявив, що очікує завершення формування спецпідрозділу КОРД до жовтня 2017 року.

«Повне формування особового складу Корду планується до жовтня 2017 року. Фінансування – за рахунок державного бюджету та донорської допомоги США. Партнери по розробці і забезпеченню, в тому числі, професійними інструкторами: спецназ Адміністрації США по боротьбі з наркотиками, спецназ Прикордонного патруля США і групи спеціального призначення дивізіону «Техаські рейнджери» Служба Маршалів США», – написав міністр на своїй сторінці у Facebook.

За словами Авакова, з листопада 2015 року по 2 липня 2016 року в рамках відборів було подано 6739 анкет.

«Тестування кандидатів включало визначення рівня фізичної та вогневої підготовки, проведення психологічного тесту (MMPI-2), тестування розумових здібностей (ORG-Eiq), тесту на комунікабельність (індивідуальне інтерв’ю), проведення 5-денного курсу «Витривалості» (для групи «А»), а також 8-ми і 4-х тижневих курсів підвищення кваліфікації для груп «А» і «В» відповідно», – розповів він.

Всього заплановано набрати в спецпідрозділ КОРД 2100 поліцейських (група «А» (бойові загони спеціального призначення) – 1079 бійців, група «В» (захист свідків) – 329, логістика – 692).

Нагадаємо, у травні бійцям КОРД для роботи у Харкові передали новий бронеавтомобіль «Варта».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук