Стосовно останніх бійок

Спочатку треба визначитись з алгоритмом, першочерговістю своїх дій і вчинків

БлогиОлександр Клочан , 20 листопада 2015 155

Стосовно останніх бійок хочу таке сказати: вражений кількістю захисників Добкіна і особливо Пісного. Звичайно, Ви не їх захищаєте, а сам принцип, закон. Я розумію, і цілком розділяю Ваші прагнення жити в правовій цивілізованій державі.

Але тут такий нюанс... Завжди спочатку треба визначитись з алгоритмом, першочерговістю своїх дій і вчинків.

Неможливо спочатку подивитись кіно по телевізору, а потім його включити.

Неможливо виграти за правилами у того, хто правил не дотримується.

Неможливо ногами відібрати м'яч у того, хто несе його в руках.

Неможливо жити за законами у нормальній правовій державі - якщо такої держави ще не збудовано.

Чи Ви вважаєте, що ми вже її збудували з Шокіним і цими пісними та скушними ліцами? Вочевидь, що ні, ще не збудували. І з ними й не збудуємо. Тому потрібно боротись. Якими методами? Суто правовими і цивілізованими? Подавати в суд?)...

Друзі, засуджуючи публічно отакі некрасиві і незаконні (погоджуюсь) бійки - Ви стаєте в даному разі не на бік закону, а на бік того, хто ці закони, по яким Ви хочете жити - систематично порушує. Правда цікаво виходить? Виходить Ви по факту - на боці зла, з яким самі ж хочете боротись, хоч і не знаєте як.

Чи розумієте Ви, що гайдамаки, холодноярці, упівці і всі ті, кого Ви зараз з висоти часів любите і захоплюєтесь - порушували тодішній спокій і закон навіть? І по суті були бандитами і дебоширами. Не просто били морду покидькам, а тупо брали зброю і цинічно некрасиво вбивали. Беззаконно! Бо вбивати - це завжди і всюди беззаконно. А що, як лише в такий спосіб можна було змінити систему?...

І багато сучасників тих повстанців, (як і Ви зараз) засуджували їх, бо бити і вбивати, суто рефлективно - то не добре, не по людськи. Тоді вже будьте послідовними - засуджуйте й холодноярців. Засуджуйте тоді і майдан! Бо хіба законно - вигребти всю бруківку і кидатись нею в "такіх же синовей как і ви"?

Upd: Люди, я не про Парасюка, чи якихось особистостей писав. А про сам принцип, ставлення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук