Суд ЄС постановив зняти санкції із Сергія Клюєва

Суд ЄС постановив зняти санкції із Сергія Клюєва
Сергій Клюєв перебуває в розшуку з 2015 року

Суд Європейського Союзу анулював рішення Ради ЄС від березня 2017 року щодо санкцій, які були накладені на українського депутата Сергія Клюєва і діють до березня цього року. Суд також вирішив, що ці обмеження мають лишитися чинними щонайменше до кінця терміну, 6 березня, щоб формально дати можливість оскаржити це рішення суду загальної юрисдикції, повідомляє «Радіо Свобода».

У цей час Рада ЄС перевірить обґрунтованість того, що Клюєв потрапив до санкційного списку та що він справді підпадає під критерії осіб, на яких накладаються обмежувальні заходи.

Суд ЄС визнав можливість того, що інформація, надана Раді Європейського Союзу Києвом може бути необґрунтованою і тим чи іншим способом призвести до ухвалення неадекватних рішень.

Натомість тих фактів, які були наразі були надані, на думку суду, недостатньо для подальшої дії санкцій.

Суд також залишає чинними рішення першого розгляду скарги Сергія Клюєва, яким були анульовані санкції від жовтня 2015 і березня 2016 років.

Обмеження можуть накладатися на особу, яку «ідентифікували, як відповідальну за незаконне привласнення державних коштів», зауважив суд ЄС, але достатніх доказів цього щодо Сергія Клюєва не було надано.

Як інформував ZAXID.NET, 3 червня 2015 року Верховна Рада України дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Сергія Клюєва.

ГПУ підозрює Сергія Клюєва в шахрайстві, незаконному заволодінні майном та зловживанні службовим становищем. На наступний день, 4 червня, він не з’явився допит у Генеральну прокуратуру України.

8 червня на сайті МВС України з’явилася інформація щодо його розшуку Службою безпеки України. Але пізніше у СБУ повідомили, що не оголошували Клюєва у розшук. Того ж дня його адвокати повідомили, що їхній підзахисний не втік, а захворів і прийде в прокуратуру,однак цього не сталось.

Точне місце перебування Сергія Клюєва наразі невідоме. СБУ оголосила депутата у міжнародний розшук. Зазначимо, що Сергій Клюєв продовжує залишатися народним депутатом України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук