Суд зобов’язав зняти агітацію Кошулинського з львівських маршруток

Суспільство10 листопада 20158230
Суд зобов’язав зняти агітацію Кошулинського з львівських маршруток

Політичну агітацію за кандидата на посаду мера Львова Руслана Кошулинського, розміщену на автобусах міських маршрутах №48, 49, 50, 51, 53, які належать перевізнику «Успіх БМ», необхідно зняти. Таку ухвалу сьогодні прийняв Франківський районний суд міста Львова.

Агітація у громадському транспорті є серйозним порушенням закону про місцеві вибори, тим не менше на деяких міських маршрутках кілька днів тому з`явилися великі рекламні наліпки на підтримку Кошулинського.

На агітаційних наліпках, надрукованих ПП «Лакор», відповідальним за друк вказаний сам кандидат від «Свободи» – Кошулинський Р.В. Примітно, що у проміжних фінансових звітах Кошулинського, які кандидати зобов`язані подавати до ТВК, жодних витрат на виготовлення цих наліпок не вказано.

В ПП «Лакор» відмовились пояснити, яким чином були виготовлені наліпки і хто платив за друк.

Після появи агітації на маршрутках львівський юрист Юрій Ничка, довірена особа кандидата у мери Андрія Садового, подав позов до суду про оскарження дій, що порушують законодавство про вибори.

В результаті 10 листопада Франківський суд Львова прийняв ухвалу про забезпечення позову, за якою суд заборонив ТЗоВ «Успіх БМ» розміщувати політичну рекламу на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, зокрема на автобусних маршрутах №48, 49, 50, 51, 53. Також сьогодні подали заяву про відкриття виконавчого провадження для забезпечення виконання даної ухвали.

Таким чином, перевізник зобов’язаний зняти політичну агітацію. 

Нагадаємо, відповідно до ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори», забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук