Telegram анонсував створення функції групових відеодзвінків

Компанія обіцяє зробити максимальний акцент на безпеці даних користувачів

Месенджер Telegram працює над створенням технології групових відеодзвінків, обіцяє створити її до кінця 2020 року. Про це йдеться у блозі компанії.

У Telegram зазначають, що режим глобальної ізоляції вказав на необхідність ефективних інструментів відеокомунікації. Але зараз подібні сервіси пропонують щось одне з двох — або безпеку, або зручність.

«Наша мета об’єднати ці дві якості в одному сервісі. Тому ми цьогоріч сфокусуємося на створенні технології безпечних групових відеодзвінків. Запуск планується до кінця 2020 року», — йдеться у повідомленні.

Таким чином Telegram, аудиторія якого збільшилась до 400 млн користувачів, націлився на сегмент компаній, закладів освіти тощо, які зараз вимушені працювати дистанційно через карантин.

Наразі найпопулярнішим додатком для групових відеодзвінків є Zoom, який з березня збільшив свою аудиторію зі 150 млн до 300 млн користувачів. Статки його творця Юаня Чжена за 2 місяці збільшилися з 3,5 млрд до 8 млрд доларів.

Аудиторія Zoom продовжує рости, незважаючи на скандали довкола конфіденційності даних. Хакери регулярно викрадають дані користувачів і публікують записи їх відеодзвінків. В мережу потрапляють записи бізнес-зустрічей, фінансова звітність, розмови паціентів з лікарями тощо.

З огляду на це, низка компаній, серед яких Google, заборонила своїм працівниками використовувати Zoom під час роботи і рекомендувала не користуватися ним взагалі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук