Тимошенко пояснила, чому її викликали в Генпрокуратуру

2 грудня 20101620

Лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявляє, що її виклик до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури пов'язаний зі справою щодо використання її урядом коштів, які отримала Україна в рамках Кіотського протоколу.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Тимошенко.

"Влада звинувачує мене в тому, що екологічні гроші Кіотського протоколу я під час розпалу світової фінансової кризи витратила на пенсійні виплати – це головне обвинувачення, навколо якого мені пред’являлися всі претензії і ставилися всі запитання", - сказала Юлія Тимошенко після допиту в Генеральній прокуратурі.

Екс-прем'єр-міністр підкреслила, що зазначені кошти знаходяться на рахунках Міністерства охорони навколишнього середовища. "Я пояснила слідчим, що гроші, отримані від реалізації Кіотського протоколу – це достатньо великі гроші – 320 млн євро не витрачені нікуди. Я показала слідчим, що вони знаходяться на спеціальних рахунках Міністерства екології та природокористування і що в будь-який момент, коли новий уряд пройде всі без виключення процедури, які дадуть можливість ці гроші витратити на екологічні програми, вони можуть бути витрачені", - додала вона.

Лідер партії "Батьківщина" повідомила, що протягом трьохгодинного допиту відповідала на запитанні слідчого, пов’язані з використанням коштів державного бюджету. Юлія Тимошенко додала, що надала докази цільового використання бюджетних коштів. "Дуже велика кількість запитань була, дуже специфічна тема, яка пов’язана з функціонуванням державних фінансів, але я довела, що ці гроші знаходяться на спеціальних рахунках в повному обсязі, в повній цілісності і розпорядженні міністерства", - зазначила Юлія Тимошенко.

Екс-прем'єр поінформувала, що її викликали на допит в якості свідка. "Я думаю, що після того, як слідчі із здивуванням дізналися, що всі гроші на місті, їм просто не було чого мені пред’являти – підписку про невиїзд чи будь що", - вважає екс-голова уряду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук