Три європейські країни виділили 14 млн доларів для відновлення Донбасу

В ООН вважають, що спільний внесок Данії, Швеції і Швейцарії допоможе почати пошук шляхів для вирішення ключових проблем у Донецькій і Луганській областях.

Уряди Данії, Швеції і Швейцарії вирішили виділити понад 14 млн доларів для вирішення проблем Донбасу. Про це повідомив сайт Програми розвитку ООН (ПРООН).

Зазначається, що гроші будуть виділені в рамках проекту Ефективне управління і залучення громадян для поліпшення доступу до правосуддя, безпеки, охорони навколишнього середовища і соціальної згуртованості на сході України. Зазначається, що проект у рамках Програми розвитку ООН розрахований до 2022 року і покликаний сприяти ефективному управлінню та соціальної згуртованості в регіоні.

«Через війну на сході України, яка триває вже п'ятий рік, цивільне населення зазнало значних втрат, зокрема, за період з 2014 року загинуло 3300 чоловіків, жінок і дітей, отримали поранення близько 9000 мирних жителів. 1,5 млн чоловік стали внутрішньо переміщеними особами, а чимало інших, які живуть в постраждалих від конфлікту районах, стикаються з різноманітними проблемами», - йдеться у повідомленні.

В ООН вважають, що спільний внесок Данії (9,045 млн), Швеції (3 млн) і Швейцарії (2 млн) в розмірі $14,045 млн допоможе почати пошук шляхів для вирішення ключових проблем у Донецькій і Луганській областях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук