Центр реабілітації "Джерело" святкує ювілей

Ювілей "Джерела"

Головні новини за 24 вересняНовини Львова, 24 вересня 2013, 21:31 0

Вони виховали більше 2 тисяч дітей з особливими потребами, а зараз під їхньою опікою - 250 сімей. Вже 20 років Центр реабілітації "Джерело" вчить львівських неповносправних жити по-справжньому.

Цього тижня заклад святкує свій ювілей. Центр реабілітації "Джерело" заснувала жменя батьків, які хотіли подарувати своїм дітям нормальне дитинство. Згодом до них приєднались інші. Сьогодні тут уже 250 сімей.

Закладу такого типу немає більше ніде в Україні. Тут проводять день малюки, хворі на ДЦП, розумово неповносправні та діти з іншими порушеннями психомоторного розвитку.

Дітки тут ростуть художниками і навіть спортсменами. Вихованці проводять свої заняття не лише у стінах центру. Для них влаштовують виставки-аукціони їхніх картин, майстер-класи спортсменів. Вихованці також співали разом з зірками на великій сцені.

Святкування ювілею розпочнуть у середу благодійним концертом хору імені Вірьовки. Вихованці "Джерела" уже готуються до спільного номера з артистами. У четвер діти святкуватимуть у рідних стінах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук