«Тут душа, тут інтелект і серце України», – Тимошенко про «Форум видавців»

Юлія Тимошенко відвідала «23-й Форум видавців» у Львові. Лідер Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у п’ятницю, 16 вересня, завітала на Книжковий ярмарок у Палаці мистецтв.

Як зазначила політик, «Форум видавців» у Львові  це унікальне явище в українській культурі, «це – джерело натхнення, сили та волі, місце щоб рухатися вперед і ставати набагато сильнішими».

«Тут душа України, тут інтелект України, тут серце України, тут майбутнє України. Я сьогодні щаслива бути тут, бо тут я побачила дуже багато людей, які на руках тримають Україну, які дають їй сили, які багато років були славою України і є славою України», сказала Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» обійшла кілька прилавків видавництв і придбала книжкові новинки.

«Доводилось навіть себе стримувати трошки, щоб не придбати все, що бачила гарного. Це дуже корисний день у моєму житті і дуже важливий день в моєму житті. Хочу подякувати всім, хто дарує Україні вже 23 роки таке щастя»,  додала вона.

Юлія Тимошенко взяла участь у двох презентаціях першого видання польськомовної спадщини Івана Франка та книги «День гніву» Юрія Косача.

Також лідер Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» заявила, що ситуація на Сході та в Криму – «жорстока і підступна війна».

«Мені здається, що ми не змусимо себе обдурювати абревіатурами «АТО». Це війна і реагувати треба як на війну і боротися треба, захищаючи свою землю, як на війні. І тому мені хотілося б, щоб багатократно стала сильніша Україна саме в цій війні і перемогла. Перемогла не натяками на капітуляцію, а перемогла реально відвоювавши свої цінності, свою землю і захистивши свій народ», сказала Юлія Тимошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук