У Львівському ветеринарному університеті оголосили конкурс на посаду ректора

Міністерство аграрної політики та продовольства України офіційно оголосило конкурс на заміщення вакантної посади ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. 

Про це йдеться у повідомленні прес-служба університету.

Ректора у виші немає вже понад рік. Деякий час виконувачем обов’язків керівника університету був Михайло Гладій, який у січні цього року перейшов на роботу у Київ. Зараз цю посаду обіймає доктор ветеринарних наук, професор Володимир Стибель.

Оголошення про проведення конкурсу опубліковане у газеті "Урядовий кур’єр". Термін подання заяви - два тижні.

У конкурсі на заміщення вакантної посади ректора можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання професора, науковий ступінь доктора або кандидата наук, стаж науково-педагогічної діяльностіне менше десяти років.

Охочі взяти участь у конкурсі, мають подати на адресу Міністерства аграрної політики України такі документи: заяву, особовий листок з обліку кадрів, фотокартку, автобіографію, копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, атестат про вчене звання, список наукових праць, копію трудової книжки та копію з паспорту, де вказано громадянство України, завірених у встановленому порядку.

Сьогодні у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій на п’яти факультах та 38 кафедрах навчається майже 4,5 тисяч студентів.

Підготовка спеціалістів у ветуніверситеті проходить за 12 спеціальностями та 15 спеціалізаціями.

Університет надає освітні послуги за такими напрямками: ветеринарія, харчові технології та інженерія, технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, рибне господарство та аквакультура, специфічні категорії (якість, стандартизація та сертифікація), економіка та підприємництво, менеджмент і адміністрування, екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування, право.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук