У Львові 120 стажерів програми «Перший кар’єрний крок» отримали дипломи

У Львові 120 стажерів програми «Перший кар’єрний крок» отримали дипломи

Сьогодні, 3 лютого, міський голова Львова Андрій Садовий вручив дипломи 120 стажерам, відібраних структурними підрозділами міськради за результатами стажування другого півріччя 2015 року в рамках.

У привітальному слові міський голова звернувся до молоді із закликом завжди вчитися і йти вперед, передає прес-служба ЛМР.

«Україна входить у тридцятку найосвіченіших країн світу. А де ми є за рівнем боротьби з корупцією? Десь там 150-ті… Насправді, ми мали би бути найуспішнішою країною світу. Але так не є. Тому що ми не маємо якісної влади, якісної системи управління... Ми повинні навчитися бути якісними управлінцями. І це є та місія, яку ми перед собою поставили тут, у Львові. Пройшовши вишкіл Львівської міської ради, ви отримуєте неоціненний досвід… Люди, які прийшли до нас працювати 7-8 років тому, сьогодні мають дуже якісні посади», – зазначив Андрій Садовий.

«Молода людина може навчитися й сприйняти набагато більше, ніж людина вже зріла. Тому користайтеся цією можливістю, ставте перед собою дуже якісні, але добрі цілі. Коли ви ставите перед собою добру мету, весь світ, усі люди будуть вам допомагати... Рецепт успіху простий – багато працювати, вірити в Бога і любити людей», – резюмував міський голова Львова Андрій Садовий.

З вітальною промовою перед стажерами виступив і Володимир Бєглов – співзасновник журналу про успішних українців, ініціативу та відповідальність «The Ukrainians: історії успіху», співзасновник радіо SKOVORODA.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук