У Львові почалась конференція молодіжної моделі ООН

Суспільствопромоція, 10 квітня 2017, 13:09 603 0

Вперше в Україні студенти з різних країн світу моделюватимуть роботу Організації Об'єднаних Націй. До Львова на молодіжну конференцію приїхали 120 учасників із 30-ти країн світу.

«Модель ОНН вже має дуже велику традицію, вже є конференції по цілому світі, з Кембриджа до Гарварда, в Парижі та в Лондоні. Це перша така велика модель ООН в Україні. В нас будуть сесії три дні і делегати мають шанс дебатувати про глобальні теми дебатувати про глобальні теми в комітетах», розповіла Катерина Ломакович, співорганізатор МООН Україна 2017.

Учасники конференції працюватимуть у шести комітетах: з питань безпеки, рада безпеки майбутнього, економічна, соціальна рада, рада з прав людини, програма розвитку ООН та український комітет. Обговорюватимуть ж цілком реальні проблеми. до прикладу, конфлікт на Донбасі.

«Вони вчаться публічному мовленню, проводити дебати, вносять свої ідеї, а також вони ширше розуміють як функціонує ООН. І, можливо, в майбутньому представляти країну в моделі ООН», сказала Анастасія Гончарук, менеджер конференції.

Триватиме конференція три дні у Франковому університеті та «Львівській політехніці».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук