Восени у Львові пройде перший форум молодіжної столиці України

СуспільствоНазарій Тузяк, 21 червня 20181010

На початку вересня у Львові проведуть «Форум першої молодіжної столиці України 2018 року». Очікується, що участь у форумі візьмуть близько 1500 осіб. Під час засідання 21 червня депутати ЛМР затвердили програму форуму, однак поки відмовилися погоджувати його кошторис.

Проведення молодіжного форуму присвячено перемозі Львова на національному конкурсі «Молодіжна столиця України 2018». Форум проводитимуть 6 та 7 вересня. Загалом на його проведення потрібно 500 тис. грн, які депутати відмовилися виділяти, оскільки це наразі не погоджено з управлінням фінансів ЛМР.

У рамках форуму відбуватимуться дискусії про молодіжну політику, проводитимуть тренінги та лекції про працевлаштування та освіту молоді, презентуватимуть кращі практики міста в роботі органів місцевого самоврядування, влаштують мотивуючі та просвітницькі лекції від лідерів думок серед молоді, а також проведуть генеральну асамблею Національної молодіжної ради.

Нагадаємо, у лютому 2018 року Львів став переможцем конкурсу «Молодіжна столиця України», обійшовши у фіналі Вінницю, Дніпро, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Рівне, Тернопіль та Харків. Міста оцінювали за рівнем участі молоді у суспільно-політичному житті, їх зайнятістю та працевлаштуванням, підприємництвом, соціальною інклюзивністю та освітою, а також присутністю молодіжної культури та творчості.

Молодіжну столицю в Україні обирали вперше, відповідно вперше відбудеться і форум, присвячений цьому конкурсу. Ініціаторами самого конкурсу є Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук