У Львові розроблять детальний план території стадіону «Сільмаш»

СуспільствоІ.Р., 29 травня 20179521

У понеділок, 29 травня, виконавчий комітет Львівської міськради надав дозвіл на розробку детального плану території, на якій розташований стадіон «Сільмаш». Це дозволить зберегти стадіон від будівництва багатоповерхівок.

Згідно з рішенням, за кошти міського бюджету розроблять детальний план території із зміною функціонального зонування у районі вул. Сулими, Поперечної та Зв’язкової. Йдеться про територію занедбаного стадіону «Сільмаш». який мерія планує викупити у приватного забудовника ТОВ «Три Корони Девелопмент».

«У зонінгу стадіону «Сільмаш» з’явилися зони Ж-3, тобто житлової забудови. Ми ж розробимо детальний план, щоб поміняти призначення цих ділянок на громадське», – зазначив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Додамо, що зараз на плані зонування Франківського району сам стадіон позначений як зона громадської забудови, а територія навколо нього – як зона житлової забудови Ж-3. Розробка детального плану та зміна цільового призначення дозволять зберегти стадіон від житлової забудови.

План зонування ділянки, на який розташований стадіон

Розробити детальний план має ДП «Містопроект».

Нагадаємо, активісти неодноразово протестували проти можливої забудови території стадіону «Сільмаш».

18 травня Львівська міськрада вдруге прийняла ухвалу про викуп у приватної компанії-забудовника занедбаного стадіону та роздягалень для спортсменів. Перша спроба викупу в жовтні 2016 року виявилася невдалою.

Стадіон «Сільмаш» був збудований у Львові ще в 20-30-х роках ХХ століття як домашня арена робітничого спортивного клубу «Львів». У радянські часи стадіон належав заводу «Львівсільмаш». У 2000-х роках стадіон занепав. Зараз же львівська мерія планує збудувати там сучасний стадіон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук