У Львові учасники АТО можуть безкоштовно опанувати веб-дизайн, англійську чи основи бізнесу

СуспільствоОксана Лабойко, 15 лютого 2017, 13:42 353 0

Стати веб-дизайнерами, вивчити англійську чи ази бізнесу – таку можливість мають учасники АТО та члени їхніх сімей. Для них безкоштовно в НУ «Львівська політехніка» та Українському католицькому університеті проводять спеціальні курси. А фінансує їх уряд Норвегії. Охочих набирають двічі на рік. Зараз саме розпочинають заняття весняні групи.

«Набір у нас йшов на Український Католицький Університет у Львівську бізнес-школу. Основний напрямок навчання – ведення власної справи. Ми набирали на ці курси людей, які вже мають свої проекти, мають свої ідеї або й бізнес. І хочемо допомогти їм досягнути своєї мети. Ще дві групи ми набрали у «Львівську політехніку». Основна спеціальність – інтернет-маркетолог», – розповів координатор курсів у Львові Костянтин Левченко.

На три спеціальності набрали 90 осіб. Навчання триватиме три місяці. Вже з червня стартує набір на осінні курси. Зголоситися можна через Львівський центр надання допомоги учасникам АТО або ж у соцмережах.

«Цей проект дає можливість пройти глибинне навчання. Це більше 500 годин. Це є заняття практичні, які зорієнтовують дорослих зрілих людей не на навчання, як ми це собі можемо сприйняти у шкільному варіанті, а у варіанті практичного застосування знань», – пояснив працівник Львівського центру надання допомоги учасникам АТО Тарас Бортнічук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук