У Львові відбудеться гра для молоді

Головні новини за 24.06Ірина Панчишин, 24 червня 2015, 14:49 568 0

До Дня молоді 26 та 27 червня у залі бібліотеки на вул. Драгоманова, 5 у Львові відбудеться інноваційний тренінг для молоді у форматі симуляційної гри «Евакуація з планети земля». Запрошують львів’ян віком від 16 до 22 років.

Гра зачіпатиме різні сфери, зокрема, геополітику, юриспруденцію, політологію, фізику, біологію. Так у грі є одразу кілька форматів: дебати, інтриги та хакатон, тобто марафон. Кожному учаснику дають окреме завдання.

Впродовж гри потрібно віднайти спільників, розгадати підступ колег, допоки цього не зробили інші. Також сформувати команду та розв’язати отримане завдання. Як подарунок переможцям підшукають тренерів, щоб ідеї, які народилися під час гри, втілити в життя. 

«Яким чином визначають переможців? Ті, які, в принципі, за умовами обговорення досягнули певного прогресу, що це буде побудова якоїсь захисної споруди ,чи це буде переселення на іншу планету - тематика, що Земля гине. Модератори спостерігатимуть за кожним з них і будуть оцінювати, хто має більший потенціал, а це також буде рахуватися певними балам», — розповів координатор Майстерні освітніх інновацій Андрій Мочурад.

Такі ігри популярні в Європі серед молоді та у бізнес сфері. В Україні ж новітні методики навчання впроваджують маленькими кроками. Гра дозволяє побачити чи учасники можуть домовитись по-діловому, чи здатні проявити креатив або управлінські здібності. А відтак і визначитись із фахом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук