У Львові відбувся науковий пікнік Scientific Fun

Суспільствопромоція, 17 жовтня 2016, 22:31 415 0

Цікава наука. Як працює неньютонівська речовина, як впливають на організм різні продукти, та чому не лусне повітряна кулька, якщо її притиснути до цвяхів. Допитливих дітлахів зібрали у Львові на четвертий науковий пікнік Scientific Fun.

«Ми побачили як горять ті таблетки, потім нам показали цікаві речі про кульки - якщо більша площа, то менший тиск. Якщо кульку притиснути до однієї голки, то вона лопне, а якщо до багатьох, то лопати вона не буде», поділилась враженнями школярка Діана.

Біля наметів юрмляться дітлахи. Розповідають, хотіли б аби дослідів було більше і на шкільних уроках.

«Ми раді, що ми показуємо, що наука є цікавою, а ще її можна показати доступною, зрозумілою навіть на дуже дешевих і простих речах, зокрема на тому, що є у нас на кухні», сказав співорганізатор Михайло Сиротюк.

Архолодинг «Мрія» вже не перший рік підтримує молодих експериментаторів. Адже його представники певні: при правильному підході дітей легко зацікавити наукою.

«Це розвиток медицини, надання першої допомоги, математика, фізика, хімія та біологія. Розказують одне одному і це добре, бо молодь треба вчити. Ми трошки фінансуємо молодь і хочемо, щоб наука і освіта була доступна для молодих людей», зазначив представник агрохолдингу «Мрія» Мирослав Охабський.

Scientific Fun найбільший фестиваль науки в Україні, який щороку збирає до 30 тисяч учасників у дев'яти містах України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук