У Львові відкрили інформаційну таблицю консульства Данії початку ХХ ст.

СуспільствоОрися Шиян, 6 жовтня 20163591

Сьогодні, 6 жовтня, на будинку на вул. Коперника, 3 у Львові відкрили інформаційну таблицю почесного консульства Королівства Данії, яке працювало тут у 1918-1924 роках.

Табличку в рамках проекту «Львів дипломатичний» відкрили міський голова Львова Андрій Садовий разом із Надзвичайним та Повноваженим Послом Королівства Данії в Україні Крістіаном Донсом Крістенсеном, передає прес-служба ЛМР.

«У нас є налагоджена спільна співпраця, у нас у минулому була спільна співпраця, про що свідчить ця табличка, зараз ми маємо багато спільних ініціатив, також плануємо співпрацю на майбутнє», ― зазначив Крістіан Донс Крістенсен.

Посол Данії робить селфі на фоні відкритої таблички (фото О. Мазуренка)

Окрім того, завтра, 7 жовтня, у Львові розпочне роботу Екофорум з питань ощадного використання водних та енергетичних ресурсів. На нього запрошені експерти, теоретики та практики з Данії, які будуть представляти сучасні данські технології у цьому напрямку.

Також зараз проходять Дні данського кіно у Львові. Завтра нагородять переможців конкурсу блогерів, нагородою яким буде навчальна поїздка до Данії.

Нагадаємо, у рамках втілення проекту «Львів дипломатичний» на вулиці Січових Стрільців вже відкрили інформаційну таблицю почесного консульства Королівства Нідерланди та на вул. Валовій памятку консульської установи Аргентинської Республіки.

Довідка

Будинок №3 на вул. Коперника  протягом 1918 - 1924 років було розташоване почесне консульство Королівства Данія. Його збудували у стилі модернізму у 1908–1910 роках на місці старої кам'яниці Я. Марішлера. На першому поверсі у 1911–1914 роках діяло кабаре «Вулик» (пол. Ul). За радянських часів у будинку містився фінансовий технікум, сьогодні там факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету ім.Івана Франка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук