У Львові відкрили унікальний центр бізнесу та дизайну

Суспільствореклама, 9 грудня 2016, 14:41 1196 0

Він створений на базі спеціалізованої школи дизайну Creative.

«Уже протягом п’яти років ми працюємо як приватна школа дизайну для дорослих. І вже протягом двох років у нас була ідея завершувати навчання працевлаштуванням студентів. Окрім цього, структура центру буде включати в себе магазин предметного дизайну. Площу для презентації творчих доробків митців на безкоштовній основі», – розповіла Ірина Головчак, засновник та керівник Design House та Creative design school.

Першим мистецьким проектом Design House стала персональна виставка Галина Дудар. Художниця створила колекцію картин з будівельної шпаклівки. Експозицію назвала «Знаки».

«Я малювала всякі хрестики, кружечки – те, що дуже просте, але воно для кожної людини щось символізує. Для художників дуже важливо безкоштовно виставлятися, особливо молоді художники ще коштів це не мають. Саме це є дуже хорошим прикладом – Creative design school, бо тут можна виставлятися», – сказала художниця Галина Дудар.

А крім цікавих мистецьких проектів, Design House традиційно готуватиме ексклюзивні тренінги та майстер-класи.

«Це великі перші кроки в цьому місті, які будуть давати великі можливості розвиватись майбутнім молодим дизайнерам. Я думаю, що це буде величезний успіх», – зазначила архітектор, дизайнер інтер’єру, власник студії Persian Primavera (Київ) Сольмаз Фуляді.

Серед лекторів – відомі дизайнери, архітектори та успішні підприємці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук