У Львові відзначили найкращих працівників електротранспорту

Сьогодні місто відзначає 125-річчя львівського трамвая

У Львові відзначили найкращих працівників електротранспорту
Андрій Садовий нагородив працівників ЛКП «Львівелектротранс» з нагоди 125-річчя львівського трамвая

З нагоди 125-річчя львівського трамвая міський голова Львова Андрій Садовий привітав з ювілеєм трудовий колектив ЛКП «Львівелектротранс» та нагородив працівників підприємства подяками від громади міста Львова.

«Я ще раз дякую вам усім за вашу важку працю. Дуже важко зрозуміти львів’янам вашу роботу, коли ти мусиш вставати в 3 ранку, щоб вчасно виїхати на роботу, коли в тебе ненормований робочий день, коли, можливо, недостатньо коштів є на ремонти тих самих колій. Але ще раз наголошую: цей контракт, який ми зараз підписали з Міжнародною фінансовою корпорацією, передбачає можливість інвестиції в 50 млн євро. І ці кошти підуть на ремонт контактної мережі, на закупівлю 100 нових тролейбусів та на ремонт вулиці Шевченка. Я вас люблю, дякую!», — сказав Андрій Садовий.

Усі фото прес-служби ЛМР

Нагороди та подяки від громади міста отримали: водійки трамваїв Ірина Ткачук, Марія Луцишин, Марія Спатар, Марія Перець, водій тролейбуса Володимир Вінчур, електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв’язку та сигналізації 5-го розряду служби енергогосподарства Ростислав Костюк, електрогазозварник 6-го розряду Віктор Непомнящий, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 6-го розряду Микола Петрик, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування 6-го розряду дільниці ремонту та збирання трамвайних вагонів вагонно-ремонтних майстерень Ярослав Юркевич, керівниця групи реалізації проектів ЛКП «Львівелектротранс» Ірина Іванишин.

Також Золотим гербом мер Львова нагородив в.о. директора ЛКП «Львівелектротранс» Володимира Коваліва.

Кожному нагородженому працівникові також нададуть премію у розмірі посадового окладу.

Також у межах святкування відбулося спецпогашення поштової марки з нагоди 125-річчя львівського трамвая.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук