У Німеччині тисячі людей вимагали відмови від вугільної енергетики

СвітАндрій Стець, 4 листопада 20173411
У Німеччині тисячі людей вимагали відмови від вугільної енергетики
фото Associated Press
У Бонні проходять «екологічні» протести перед початком кліматичної конференції

У німецькому Бонні у суботу, 4 листопада, тисячі людей провели демонстрацію на захист клімату. Під гаслом «Захистити клімат - зупинити вугілля» вони вимагали швидкої відмови від вугільної енергетики, інформує Deutsche Welle.

В акції, яка відбулася за два дні до початку міжнародної кліматичної конференції ООН, за даними поліції, взяли участь близько 11 тис. демонстрантів. Водночас організатори заявляють про 25 тис. учасників.

Як повідомляється, до протесту долучилися близько 100 організацій із захисту довкілля, громадянських прав, а також церковні об'єднання.

Учасники демонстрації закликали політиків ухвалити план дій, який зобов'язуватиме відмовитися від вугільної енергетики.

Як очікується, під час проведення міжнародної кліматичної конференції ООН у Бонні з 6 по 17 листопада будуть проведені також інші акції протесту.

На конференцію має прибути до 25 тис. учасників із різних країн світу. На ній мають обговорювати подальше втілення заходів, про які домовилися під час кліматичної конференції в Парижі у 2015 році.

Зазначимо, що Паризька кліматична угода, зокрема, передбачає обмежити глобальне потепління цифрою значно нижчою за два градуси за Цельсієм - бажано до 1,5 градуса - у порівнянні з доіндустріальною епохою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук