У «Самопомочі» виступають за тимчасову ізоляцію окупованих територій

У фракції «Об’єднання «Самопоміч» вважають неприйнятними запропоновані зміни до Конституції щодо децентралізації та виступають за тимчасову ізоляцію окупованих територій. Про це голова фракції Олег Березюк заявив на зустрічі зі співдоповідачами Моніторингового комітету ПАРЄ Хорді Хукслою та Акселем Фішером, повідомили у прес-службі політичної сили.

Він заявив, що внесення змін до Конституції щодо децентралізації є неприйнятним через «особливий статус Донбасу» та «узурпацію влади президентом», яка подається під виглядом децентралізації.

«Шахрайство з внесенням змін до Регламенту стосовно конституційного процесу дискредитує будь-які зміни до Конституції, адже суспільний договір, укладений у шахрайський спосіб не буде сприйнятий народом, який є єдиним джерелом влади», - зазначено у повідомленні.

На думку Березюка, необхідність призначення нового прем’єра та Кабінету міністрів обумовлена невідповідністю уряду стандартам публічного управління, що переконливо довів як процес, так і зміст бюджету-2016.

«Тимчасова ізоляція окупованих територій є необхідною передумовою економічної, соціальної і політичної стабільності держави. Тільки сильна держава Україна може забезпечити звільнення та подальше повернення Донбасу», - йдеться в повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук