УГКЦ ініціює загальноцерковний рух протидії корупції

Відтепер корупція є не лише правопорушенням, але й гріхом

СуспільствоЮлія Поліковська, 27 листопада 20156122
УГКЦ ініціює загальноцерковний рух протидії корупції
Синод єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

Синод єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства на своїй черговій сесії визнав корупцію гріхом, відповідальність за який є особистою. Тому владики УГКЦ вирішили ініціювати створення загальноцерковного руху протидії корупції і розробити програми душпастирства у сфері протидії корупції. Про це повідомили у департамент інформації УГКЦ.

Питання протидії корупції було головною темою цієї сесії синоду. Аналізуючи витоки цієї суспільної недуги, члени синоду заслухали доповідь про суспільні очікування від Церкви щодо подолання корупції в Україні, яку виголосив президент Інституту релігії та суспільства і проректор із питань призначення та місії Українського католицького університету Мирослав Маринович, а також доповідь про практичні заходи щодо подолання корупції, яку виголосив координатор Національного руху «Ні хабарництву! Я не беру і не даю хабарів» Сергій Гула.

Синод висловив підтримку всім громадським організаціям та ініціативам, які борються зі суспільною хворобою корупції.

«Синод наказує вірним УГКЦ долучити молитву за зцілення від гріха корупції до молитов у щомісячний день молитви за зцілення узалежнених та їхніх рідних», – йдеться у повідомленні.

Синод також розглянув та затвердив у першому читанні з внесеними поправками та доповненнями пастирський лист щодо хвороби корупції. Документ буде доопрацьований і оприлюднений наступного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук