Україна - не Туреччина

Впровадження іноземних агентів впливу відбувалося без відома людей, які допускали їх на посади?

БлогиПетро Олещук , 26 листопада 2015 202
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Ось напише хтось, що, мовляв, Туреччина показала, як треба спілкуватися з Росією. У відповідь отримає цілком логічне зауваження, що, мовляв, Туреччина - потужна країна НАТО з відповідною армією, а в України не те що такої армії немає, а взагалі 20 років все руйнувалося. Що вірно.

Питання. Армія руйнувалася сама, або її хтось руйнував? Озброєння розчинялося в повітрі, або його хтось продавав? Гроші з бюджету розчинялося самі, або їм хтось у цьому допомагав? Демонтаж армійських структур визначався нормативно-правовими актами за підписом конкретних людей, або відбувався сам по собі? Впровадження іноземних агентів впливу відбувалося без відома людей, які допускали їх на посади?

Мабуть, все це відбувалося не саме, а руками конкретних людей. Вони виявлені? Вони покарані? Не припиняються відкриті процеси над саботажниками і мародерами? Якщо ні - де гарантії, що все не повториться? Де справи проти екс-міністрів оборони? Крім Лебедєва. Не один же Лебедєв "попрацював"?

Якщо ми говоримо, що 20 років армія методично руйнувалася, то чому в армії залишаються генерали, які все це здійснювали або брали участь у цьому? Ну ок, ти бачиш, що йде знищення справи твоєму житті? І мовчиш? Тоді ти в долі?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук