Україна побачила в діях кіпрського парламенту непряму підтримку агресора

Міністерство закордонних справ (МЗС) України засудило ухвалення 7 липня Палатою представників Республіки Кіпр резолюції з пропозиціями скасувати санкції проти Росії.

«Попри те, що сама резолюція не має юридично зобов’язуючого характеру сам факт її ухвалення викликає стурбованість. Він свідчить про нехтування окремими кіпрськими депутатами основоположними принципами міждержавних відносин, заснованих на міжнародному праві. Така позиція є нічим іншим як  опосередкованою підтримкою дій агресора», – йдеться у коментарі МЗС України, опублікованому в четвер, 7 липня.

В українському зовнішньополітичному відомстві наголосили, що недавні рішення Європейського Союзу продовжити санкції проти Російської Федерації вкотре засвідчили єдність європейської демократичної спільноти у засудженні агресії  Кремля.

«Розраховуємо на те, що Уряд Республіки Кіпр, який підтримав зазначене рішення Європейського Союзу, твердо залишатиметься на позиціях міжнародного права та поваги до європейських цінностей і надалі підтримуватиме міжнародні зусилля з метою припинення агресії РФ щодо України», – заявили в МЗС України.

Нагадаємо, в четвер, 7 липня, парламент Кіпру більшістю голосів попросив уряд країни скасувати санкції з Росії. У прийнятій резолюції кіпрські депутати стверджують, що такі санкції негативно впливають на економіку Кіпру і не вирішують української кризи.

Нагадаємо, раніше в Італії ради чотирьох регіонів попросили уряд скасувати санкції проти Росії і визнали Крим російським.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук