Українська Вікіпедія оголосила марафон із написання статей

Учасники Вікімарафону 2017 отримають сувеніри за написання публікацій

Українська Вікіпедія оголосила марафон із написання статей

Із нагоди 13-річчя Українська Вікіпедія оголосила марафон із написання нових статей. Усі, хто долучиться до марафону і створить нову статтю в енциклопедії, отримають сувеніри.

«Якби кожен читач Вікіпедії написав бодай одну корисну статтю, ми б мали понад 1 млн корисних статей вже сьогодні. З думкою про це ми закликаємо проявити солідарність і долучитись до днів спільного написання статей в Українську Вікіпедію. Всі учасники акції отримають пам'ятні сувеніри», – йдеться у повідомленні організаторів.

Марафон триватиме три дні – з 28 по 30 січня. У цей період у низці міст України проводитимуться зустрічі та обговорення, під час яких навчатимуть писати статті до Вікіпедії. У Львові така зустріч відбудеться 28 січня у приміщенні Першої львівської медіатеки.

Щоб ваша стаття брала участь у марафоні, її потрібно створити з 28 по 30 січня, в обговоренні до тексту публікації потрібно вставити шаблон «Вікімарафон 2017». Окрім цього назву публікації потрібно внести до списку запланованих статей, аби уникнути повторів.

Учасники марафону, які створять нову статтю або суттєво доповнять вже існуючі публікації, отримають сувеніри від організацїі «Вікімедіа Україна». Під час аналогічного марафону 2016 року в українській Вікіпедії за три дні створили більше тисячі статей.

Зазначимо, що перша стаття в українській Вікіпедії створена 30 січня 2004 року («Атом»). Зараз в українській Вікіпедії є 650 тис. статей і за цим показником вона посідає 16 місце серед усіх мовних розділів енциклопедії. Найбільшою є англійська Вікіпедія, у якій є більше 5 млн статей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук