Українська збірна перемогла шведську 2:1

Марта Кривецька, 11 червня 2012207012

У Києві на НСК “Олімпійський” національна збірна України провела перший матч у межах фінальної частини чемпіонату Європи з футболу. Українці виграли цей матч у команди Швеції з рахунком 2:1.

У першому таймі гри не було забито жодного голу, однак уже на 52-й хвилині матчу рахунок відкрив гравець збірної Швеції Златан Ібрагімовіч. Уже через 3 хвилини Шевченко зрівняв рахунок, а на 62-й хвилині оформив дубль.

Українські ворота захищали голкіпер Андрій П'ятов; захисники: Євген Селін, Євген Хачеріді, Тарас Михалик, Олег Гусєв; півзахисники: Анатолій Тимощук, Сергій Назаренко, Євген Коноплянка, Андрій Ярмоленко; нападаючі: Андрій Воронін, Андрій Шевченко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 12

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
  • Kyiv 12 червня 2012, 10:37

Приємно, навіть дуже, що українці перемогли! А ще одне, що гра з перемогою підняла патріотизм українців. Навіть здивовано дивились глядачі, як співали, поклавши на серце руку, національні футболісти Гимн України! Правда, тренєр команди завжди з ненавистю ставився до національних символів України і тому ніяк не зреагував!

відповісти цитувати поскаржитись

• Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
    Оновити
    Оновити
  • !!!Мрійник Львів!!! 12 червня 2012, 07:26

Україна чемпіон! Молодці! Шева Шева Шева Шева!!! ...а хтось його списав з разунків))) а фіг там!!!!