Українські хакери зламали пропагандистський сайт бойовиків

Українські хакери зламали пропагандистський сайт бойовиків

У п’ятницю, 29 квітня, хакери з альянсу Falcons Flame і Trinity зламали пропагандистський сепаратистський сайт, який позиціонував себе як мережеве інформаційне агентство «Anna News». Тепер на сайті розміщене лише відео, що повідомляє про злам. Про це повідомили у волонтерській мережі Informnapalm.

«Якщо ви переглядаєте це відео, отже ми зачистили інформаційний простір від чергового сайту російських терористів. Звернення до противників: сьогодні ми вилучили всю закриту інформацію з вашого ресурсу. Ваші дані про адміністраторів та користувачів передали волонтерській розвідці «Informnapalm», а також розіслали українським спецслужбам.

«Бекапи» (дані резервного копіювання) вашого сайту знищені та залишилися тільки у нас. Ми даємо вам останній шанс почати все з чистого аркушу та не використовувати інформаційний простір для брехні та терору», – йдеться у відео зверненні.

Нижче розташоване повне відео, розміщене хакерами.

Як відомо, «Anna News» – один з головних пропагандистських ресурсів, який повідомляв про діяльність бойовиків Донбасу і підтримував російську агресію проти України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук