Український фрегат «Сагайдачний» допоможе НАТО у боротьбі з піратами

19 вересня 20135860
Український фрегат «Сагайдачний» допоможе НАТО у боротьбі з піратами
Фрегат "Гетьман Сагайдачний"

Верховна Рада підтримала законопроект президента України Віктора Януковича "Про ратифікацію угоди (у формі обміну листами) між Україною та Організацією Північноатлантичного договору про участь України в операції "Океанський щит".

За цей законопроект у вівторок проголосував 331 народний депутат із зареєстрованих у залі.

Виступаючи з парламентської трибуни, депутат фракції Партії регіонів Михайло Чечетов пояснив: "Це операція НАТО з боротьби з сомалійськими піратами в Аденській затоці та біля берегів Африканського Рогу, яка розпочалася в серпні 2009 року. Угода передбачає, що Україна надасть підтримку цій операції шляхом направлення національного контингенту у складі фрегата "Гетьман Сагайдачний", оснащеного вертольотом Ка-27 на борту та групою спеціального призначення, для участі в операції тривалістю 90 днів на початковому етапі в другій половині 2013 року".

Нагадаємо, збиток від нападу сомалійських піратів на танкери і кораблі склав в минулому році $6,9 млрд, що збільшило витрати на транспортування вантажів на 25%, йдеться в доповіді організації One Earth Future Foundation.

Також Україна підписала угоду з НАТО щодо підтримки програми перепоховання радіоактивних відходів, що утворилися в результаті виконання військових програм. Від України угоду підписав міністр екології Олег Проскуряков.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук