Українському політв’язню в Росії потрібна термінова операція на руці

Українському політв’язню в Росії потрібна термінова операція на руці
Олександр Костенко - незаконно ув'язнений у РФ

Українському політв’язню в Росії Олександрові Костенку потрібна термінова операція на зламаній руці. Про це повідомив звільнений з російського ув’язнення українець Геннадій Афанасьєв на своїй сторінці у Facebook .

«За останньою інформацією, якщо нашому політв’язню Олександру Костенку не зроблять операцію на зламаній ФСБ руці. Він її повністю втратить», – написав Афанасьєв.

Наприкінці липня адвокат Костенка Дмитро Сотніков опублікував інформацію щодо стану здоров’я його підзахисного.

 «Із приводу стану здоров’я Олександра Костенка можу повідомити наступне: рентгенографія показала: зліва взаємозв’язки в ліктьовому суглобі порушені. Суглобова щілина нерівномірно розширена. Променева кістка зміщена спереду. Ліктьова деформована. Суглобові поверхні і ділянки кісток, прилеглих до суглоба, нерівномірно склерозировані. У кістках є крайові кісткові розростання. Висновок: посттравматичний артроз лівого ліктьового суглоба 2-го ступеня. Розрив зв’язок ліктьового суглобу. Діагноз: Посттравматичний деформуючий артроз лівого ліктьового суглобу 2 ступеня», - йдеться у повідомленні.

Адвокат також зазначив, що виписка про стан здоров'я Костенка була видана начальником філії «Медичної частини № 3» Федеральної казенної установи охорони здоров’я медико-санітарної частини №43 Федеральної служби виконання покарань Росії підполковником внутрішньої служби А.В. Поздєєвим 30.06.2016.

Адвокат додав, що під час затримання і катування Костенку зламали руку працівники ФСБ. У порушенні кримінальної справи за цим фактом було відмовлено.

Нагадаємо, 5 лютого 2015 року Костенка викрали біля дверей власного під'їзду в Сімферополі невідомі люди, які виявилися працівниками ФСБ. Пізніше вони сказали, що це було не викрадення, а затримання. На наступний день оперативники ФСБ змусили його написати явку з повинною з визнанням, що він, перебуваючи в Києві на Майдані, 18 лютого 2014 року нібито кинув в співробітника «Беркута камінь». За цим звинуваченням Костенко був засуджений на 4 роки 2 місяці, апеляція врахувала наявність малолітньої дитини та скоротила термін до 3 років 11 місяців, а після касації термін скорочений до 3 років 6 місяців.

14 квітня Кірово-Чепецький районний суд Кіровської області Росії відмовив в умовно-достроковому звільненні Костенка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук